چرا باید از سایتز استفاده کنیم ؟

چرا باید از سایتز استفاده کنیم ؟


در دهه ایی که ما درآن زندگی میکنیم، تمامی تجارت‌ها نیاز به نوآوری و خلاقیت در بازار کسب و کار دارند. از این رو استفاده از تکنولوژی در تمامی تجارت‌ها امری ضروری می باشد. سایتز یک سرویس طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل می باشد که سایت و اپلیکشن شما را در کوتاهترین زمان ( تنها یک روز) و با کمترین قیمت انجام می‌دهد. 

چرا سایتز ؟

در مارکیت افغانستان بسیار شرکت ها توانایی انجام طراحی سایت را دارند ولی سرویس سایتز همراه تمامی شرکتها بسیار متفاوت می باشد.سرویس های سایت شامل طراحی وب سایت برای تجارت، موسسه یا هر نهاد دیگر می باشد که در ان هاست و دامین نیز رایگان می باشد. تیم کاری سایتز با استفاده از متود و روش های پیشرفته توانسته است که تحولی در طراحی سایت را ایجاد کند
برشور سایت را دانلود کنید

طراحی سایت در کمترین زمان

تیم حرفه ایی سایت مدت طراحی سایت حرفه ایی را از ۲۰ الی ۳۰ روز به تنها ۱ -۲ روز کم کرده است، ما هر نوع سایت حرفه‌ای را در کوتاهترین مدت برای تجارت، موسسه یا به صورت شخصی برای شما طراحی می‌کنیم. 

طراحی سایت با کمترین قیمت

بله درست متوجه شدید، وقتی که ما تنها در مدت یک روز برای شما سایت طراحی میکنیم پس ما تنها هزینه ۱ روز کاری را از شما دریافت میکنیم. اگر شما حتی به دنبال قیمت بهتر هستید در پروگرام افلیت ما ثبت نام کنید تا حتی قیمت از این هم برای شما کمتر شود. 

هاست و دامین رایگان

در سایتز شما برعکس دیگر شرکت ها که در هر مرحله از شما هزینه ایی را تحت نامهای مختلف میگیرند، نخواهید پرداخت، ما هر نوع دامین *.com یا *.af‌ را برای شما ثبت میکنیم. نظر به بسته ایی که شما انتخاب میکنیم ما برای شما هاست نیز ثبت میکنم. 

اگر نمیدانید هاست یا دامین چیست میتوانید به این مقاله مراجعه کنید 

این تنها شروع کار می باشد

تیم حرفه ایی سایتز به صورت ۲۴/۷ آماده خدمات دهی به شما می باشد که شامل خدمات ذیل می باشد

  • آموزش 
  • حل مشکلات تخنیکی
  • مشاوره رایگان
  • به به‌روزرسانی سیستم 
  • حفظ امنیت سایت

خلص کلام:

ما در این مقاله سعی کردیم که خدمات سایتز را به شما معرفی کنیم و برای معلومات بیشتر می‌توانید که ویدیو ذیل را مشاهده کنید، اگر شما سوالی را در مورد خدمات ما دارید می‌توانید که از طریق فرم ذیل با ما به اشتراک بگذارید.

نظر بدهید

Please Login to comment

به پروگرام افلیت ما بپیوندید

ماهانه ۱۵۰ دالر درامد تنها با چند ساعت کار بدست بیاورید